Strona głowna » Dębica » Połączyli przyjemne z pożytecznym

Połączyli przyjemne z pożytecznym

Nie straszne było błoto, chłód jakie czekały na uczestników biegu Cross Run Dębica. Mimo upadków na mokre podłoże blisko 90 zawodników dobiegło do mety z uśmiechem. Tego dnia otwarto trasę biegową w lesie na Wolicy. Tego dnia otwarto trasę biegową w lesie na Wolicy. Uczestnikom maratonu przyświecał także jeszcze jeden cel, wsparcie Andrzeja Burdzego, chorego na nowotwór. Organizatorom udało się zebrać 2740 złotych z wpisowego na leczenia dębiczanina. Dzięki sponsorom na biegaczy czekał ciepły posiłek, herbata, drożdżówki i napoje izotoniczne. Pierwszy na mecie zjawił się Maciej Sąsiadek, drugie miejsce zajął Tomasz Koczwara a trzecie Grzegorz Surowiec. Zwycięzca pokonał trasę w 29 minut 45 sekund i 59 setnych sekundy. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Justyna Stadnik, druga na mecie była Dominika Przywara, zaś na trzeciej pozycji uplasowała się Paulina Chlebińska.