Strona głowna » Gmina Dębica » Kolejny udany turniej zawodników MULKS Pustynia

Kolejny udany turniej zawodników MULKS Pustynia

Młodzi zawodnicy MULKS Pustynia zwyciężyli w corocznym turnieju Euro Pilzno 2015 w roczniku 2006. Młodzi piłkarze z Pustyni wygrali wszystkie mecze pokonując  w grupie Igloopol Dębica, Stal Mielec i Rzemieślnik Pilzno. W półfinale drużyna trenera Jakuba Cetnarskiego pokonała drużynę ASP Wisłoka i w finale ponownie zmierzyła się z Igloopolem Dębica po zaciętym meczu wygrywając 2 : 1.

Drużyna wystąpiła w składzie: Daniel Jakson, Daniel Orkisz, Paweł Orkisz, Kacper Mazur, Kacper Niedbalec, Kacper Poloczek, Błażej Mazur, Hubert Tomaszewski. Królem strzelców turnieju został zawodnik MULKS Pustynia – Daniel Orkisz. Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika otrzymał Kacper Poloczek. Nie był to pierwszy udany turniej maluchów, wcześniej zajęli IV miejsce w turnieju Śnieżka Winter Cup, następnie zwyciężyli w Jaśle oraz zajęli drugie miejsce w turnieju o Puchar Kazika organizowanym przez ASP Wisłoka.