Strona głowna » Dębica » Kolejne wygrane UKH Dębica

Kolejne wygrane UKH Dębica

Sześć punktów z wyjazdowego weekendu do Oświęcimia przywiozła seniorska drużyna UKH Dębica. W sobotnim meczu (5 stycznia br.) dębickie UKH pokonało oświęcimskie UKH 4:6, bramki odpowiednio zdobyli: Pelarczyk, Bryk, Kopyściański, Zawiła, Bryk, Bryk, który zanotował kolejnego w sezonie Hattricka. Pierwsza tercja zakończyła się prowadzeniem gospodarzy, po przerwie druga odsłona meczu zdecydowanie była kontrolowana przez gości, którzy drugą tercję wygrali 0:2. Ostatnia tercja była najbardziej wyrównana, jednak niezawodny Bryk na koniec spotkania dwa razy umieścił gumę w siatce gospodarzy.

UKH Unia Oświęcim – UKH Dębica 4:6 (2:1, 0:2, 2:3)

Niedzielne spotkanie (6 stycznie br.) zapowiadało się bardzo ciekawie pomimo chęci gospodarzy na rewanż pod ich dyktando, rzeczywistość okazała się całkiem inna. Wyrównana pierwsza tercja zakończyła się remisem 1:1, kolejne dwie należały już do przyjezdnych. Bramki dla UKH Dębica zdobyli: Bryk, Pelarczyk, Pelarczyk, Kuczek, Smagacz, Bryk.

UKH Unia Oświęcim – UKH Dębica 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)