Strona głowna » Dębica » Dzieci zagrały o puchar dyrektor MOSiR

Dzieci zagrały o puchar dyrektor MOSiR

Na kortach tenisowych przy ul. Sportowej odbył się 19 czerwca br. Dziecięcy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marty Pawełko – Tokarz.
Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych, dzieci do lat 10 oraz dzieci i młodzież powyżej 10 roku życia. Wśród najmłodszych tenisistów i tenisistek pierwsze miejsce zajął Jakub Olszewski, drugie miejsce przypadło Wiktorii Kopali, a trzecie miejsce – Katarzynie Kopali.
W starszej grupie wiekowej zawodnicy rywalizowali ze sobą również systemem „każdy z każdym”, ale klasyfikacja medalowa została podzielona na kategorię dziewcząt i chłopców. W kategorii chłopcy powyżej 10 lat pierwsze miejsce zajął Dawid Wolak, drugie miejsce Daniel Mikrut a trzecie Karol Kopala i Krystian Gliwa. Czwarte miejsce przypadło Patrykowi Rycharskiemu i Miłoszowi Rogusowi. W kategorii dziewczęta pow. 10 lat pierwsze miejsce zajęły Małgorzata Dropińska i Alicja Wojnarowska a drugie Kinga Wolak. Nagrody uczestnikom turnieju wręczali dyrektor MOSiR Marta Pawełko – Tokarz oraz główny organizator turnieju, trener tenisa ziemnego Grzegorz Matyfi. Zapowiedział on, że tego rodzaju turnieje będą odbywały się na dębickich kortach przez całe wakacje w różnych kategoriach wiekowych. Dodatkowo przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w lipcu i sierpniu będą organizowane rozgrywki Ligi Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektor MOSiR. Szczegółowe informacje pojawią się już wkrótce na stronie internetowej MOSiR oraz na oficjalnym fanpage na portalu społecznościowym.