Strona głowna » Dębica » Cztery punkty w dwumeczu dla UKH Dębica

Cztery punkty w dwumeczu dla UKH Dębica

W dwumeczu rozgrywanym w sobotnie popołudnie (15 grudnia br.) oraz niedzielne południe (16 grudnia br.) zawodnicy UKH Dębicy zdobyli 4 kolejne punkty w rozgrywkach 1 Ligi Seniorów. Faworytami byli zawodnicy z Krynicy zajmujący 3 miejsce w tabeli. Jednak Dębiczanie sprawili bardzo miłą niespodziankę na swoim lodowisku. Publiczność w sumie oglądnęła 16 bramek. Sobotnie spotkanie zakończyło się wynikiem 13:3 dla UKH Dębica. Zdobycze punktowe w poszczególnych tercjach: (4:1, 6:2, 3:0). Bramki zdobywali: 1:0 Kuczek Oskar (Micuła Michał , Bryk Krzysztof), 2:1 Kopyściański Mikołaj (Bryk Krzysztof), 3:1 Gągol Maciej (Pelaczyk Patryk, Burnat Arkadiusz), 4:1 Burnat Arkadiusz (Nowak Arkadiusz, Gągol Maciej), 5:1 Zawiła Dawid (Burnat Bartosz, Gągol Maciej), 6:1 Barszcz Bartosz (Chorążyczewski Kordian, Kopyściański Mikołaj), 7:2 Kopyściański Mikołaj (Pelaczyk Patryk, Barszcz Bartosz), 8:2 Burnat Arkadiusz (Gągol Maciej , Chorążyczewski Kordian), 9:2 Bryk Krzysztof (Burnat Arkadiusz, Gągol Maciej), 10:2 Pelaczyk Patryk (Nowak Arkadiusz, Chorążyczewski Kordian), 11:3 Pelaczyk Patryk (Burnat Arkadiusz), 12:3 Bryk Krzysztof (Kopyściański Mikołaj), 13:3 Pelaczyk Patryk (Zawiła Dawid).

Niedzielny rewanż rozpoczął się od trafienia zawodników z Krynicy, aczkolwiek na odpowiedź ze strony dębiczan nie trzeba było długo czekać, a kolejne 3 razy krążek trafiał do bramki krynickiej drużyny. Dwie pierwsze tercje zakończyły się wynikiem 2:1 dla dębiczan. Ostatnia tercja obfitowała w mnóstwo nerwowych sytuacji, gdzie wyżej notowani zawodnicy z Krynicy próbowali doprowadzić do remisu, co im się udało, a „złotą bramkę” zdobyli po 1 minucie i 32 sekundzie, wywożąc z Dębicy 2 punkty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:6 (2:1, 2:1, 1:3, 0:1d), bramki dla UKH Dębica: 1:1 Bryk Krzysztof (Barszcz Bartosz, Nowak Arkadiusz), 2:1 Nowak Arkadiusz (Kuczek Oskar), 3:1 Bryk Krzysztof (Gągol Maciej, Zawiła Dawid), 4:2 Burnat Arkadiusz (Kloc Krzysztof, Gągol Maciej), 5:3 Kopyściański Mikołaj (Barszcz Bartosz).

Źródło: UKH Dębica