Strona domowa » DĘBICA » Dzień otwarty w przytulisku

Dzień otwarty w przytulisku

Dzień Otwarty Przytuliska dla psów przy Zakładzie Usług Miejskich w Dębicy odbędzie się 9 lipca 2016 r. Akcja ma na celu zachęcenie mieszkańców do adopcji bezdomnych psów i rozpocznie się o godz. 10.00 a potrwa do godz. 15.00.

Wejście odbywać się będzie przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw Dezako). Dzień Otwarty w przytulisku to kolejna już wspólna akcja wolontariuszy – miłośników zwierząt oraz urzędników i pracowników Zakładu Usług Miejskich w Dębicy, przy którym działa przytulisko. Cel przedsięwzięcia jest niezmienny, to pokazanie mieszkańcom, jak wygląda przytulisko, zachęcenie ich do adopcji zwierząt.

Dni Otwarte w przytulisku zawsze cieszą się zainteresowaniem, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. – Mamy nadzieję, że podobnie będzie i tym razem, a nasze podopieczne czworonogi znajdą nowy i odpowiedzialny dom – mówi Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy. – To również dobra okazja do wsparcia schroniska.

To głównie młodzi ludzie z pomocą swoich rodziców decydują się na przygarnięcie zwierzaka. Tym bardziej, że wszystkie psiaki przebywające w przytulisku mają aktualne badania lekarskie, są pod opieką weterynaryjną.

plakat dzień_otwarty2_wglądówka