Bartosz Piechota reprezentujący Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy otrzymał wyróżnienie na Centralnym Spotkaniu Laureatów 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
W dniach 22-24 czerwca br. w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyło się Centralne Spotkanie Laureatów 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategoriach: recytacja oraz wywiedzione ze słowa. Reprezentujący Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy oraz nasze województwo – Bartosz Piechota – w turnieju wywiedzionego ze słowa otrzymał wyróżnienie. Dębicę oraz województwo podkarpackie reprezentowała również Zuzanna Blicharz, która w kategorii recytacja (młodzież szkolna) otrzymała wyróżnienie.
źródło: MOK Dębica


