Home » Dębica » Nauczyciele tym razem przy siatce

Nauczyciele tym razem przy siatce

Już po raz siedemnasty odbył się Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego. Nowością tegorocznych zmagań był udział w zawodach rodziców młodzieży uczącej się w: I Liceum Ogólnokształcącym, Zespole Szkół Zawodowych nr 1, Centrum Kształcenia Praktycznego, ZS nr 1, Miejskim Gimnazjum nr 1, Szkole Podstawowej nr 9, SP nr 10, SP nr 12 oraz w Zespole Szkół nr 2. Niezwykle udany debiut zaliczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 – wystartowała po raz pierwszy w turnieju i okazała się zwycięzcą rozgrywek.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Barbara Kmiecik-Niedziela z Zespołu Szkół nr 1, najlepszym zawodnikiem został Daniel Pająk ze Szkoły Podstawowej nr 10 a zawodnikiem fair play Jakub Wasiljew z Centrum Kształcenia Praktycznego. Puchary, dyplomy i nagrody wręczali: dr Anna Wilczyńska, dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy, Joanna Dymitrowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy. Organizatorem turnieju był Bogumił Bogacz, nauczyciel Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy.

W zaciętym finale „Dziesiątka” pokonała Zespół Szkół nr 1. Trzecie miejsce zajęła Szkołą Podstawowa nr 12, czwarte Szkoła Podstawowa nr 9 i Miejskie Gimnazjum nr 1, piąte Centrum Kształcenia Praktycznego, szóste I Liceum Ogólnokształcące, siódme – Zespół Szkół Zawodowych nr 1, ósme Zespół Szkół nr 2.