Strona głowna » Gmina Dębica » Liga GLAPS: Perełka wygrywa w Głobikowej

Liga GLAPS: Perełka wygrywa w Głobikowej

Przedstawiamy wyniki III kolejki Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej sezonu 2018/2019, które zostały rozegrane w terminach 29 listopada – 2 grudnia 2018 r.

Absolwent Podgrodzie – Fizyk Pustków-Osiedle : 2-3 (25:17, 26:28, 25:21, 28:30, 11:15)
Mecz dla obu drużyn miał być odbiciem się z dolnej części tabeli i dodaniem sporej dawki pewności w kolejnych meczach. Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze wysoko wygrywając pierwszą partię, co mogło zapowiadać szybkie rozstrzygnięcie całego meczu. Jednak swoją grę znacznie poprawili zawodnicy Fizyka, którzy na przewagi wygrali drugiego seta. Trzecia i czwarta partia potoczyły się podobnie jak dwie poprzednie. Dla zawodników z Fizyka było to kolejny set wygrany na przewagi, co jest ich mocną stroną. W Tie-breaku zdecydowanie lepiej radzili sobie goście, którzy popełniali mniej błędów i kończyli swoje akcje, tym samym odnieśli swoje pierwsze ligowe zwycięstwo, zaś drużyna z Podgrodzia na pierwszy triumf musi zapracować w następnej kolejce.

Dinozaury Głobikowa – Perełka Nagawczyna : 2-3 (25:22, 19:25, 25:23, 22:25, 11:15)
Hit trzeciej kolejki nie rozczarował. W Głobikowej lokalne Dinozaury podejmowały Perełkę. Głośny doping kibiców oraz niezliczona ilość efektownych akcji potwierdziła, iż w Głobikowej byliśmy świadkami siatkówki na bardzo wysokim poziomie. Z każdą kolejną akcją obie drużyny motywowały się jeszcze mocniej, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Tak wyrównana gra doprowadziła do tie-breaku, w którym bezcenne okazało się doświadczenie i opanowanie, którego więcej w tym dniu mieli aktualni Mistrzowie i to oni wracali z Głobikowej z kolejnym zwycięstwem. Dla Dinozaurów ten mecz był sygnałem, iż przy lepszej dyspozycji mogą włączyć się do walki o tytuł mistrzowski.

PKS Team – EPX Pustków : mecz przełożony