Urząd Gminy Dębica ogłosił trzy nabory na stanowiska urzędnicze. Poszukiwane są osoby do pracy w wydziałach finansowym oraz administracyjno-organizacyjnym.
Wśród aktualnych ofert znalazło się stanowisko podinspektora w Wydziale Finansowym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać m.in. za obsługę kasy urzędu, przyjmowanie wpłat, prowadzenie raportów kasowych oraz obsługę terminala płatniczego. Kandydaci powinni posiadać co najmniej średnie wykształcenie, dobrą znajomość pakietu Office oraz doświadczenie zawodowe. Dokumenty można składać do 20 maja 2026 roku do godz. 15.15.
Drugi nabór dotyczy stanowiska starszego referenta w Wydziale Finansowym. Zakres obowiązków obejmuje między innymi prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie inwentaryzacji, obsługę opłaty skarbowej oraz spraw związanych z majątkiem gminy. W tym przypadku termin składania dokumentów upływa 25 maja 2026 roku o godz. 15.15.
Trzecie ogłoszenie dotyczy stanowiska podinspektora w Wydziale Administracyjno-Organizacyjnym. Pracownik będzie zajmował się m.in. współpracą z sołtysami, organizacją zebrań wiejskich, obsługą Młodzieżowej Rady Gminy i Rady Seniorów oraz wsparciem działalności Rady Gminy Dębica. Nabór trwa do 3 czerwca 2026 roku do godz. 15.15.
Urząd podkreśla, że kandydatki i kandydaci muszą spełniać wymagania formalne określone w ogłoszeniach, a osoby zakwalifikowane przejdą rozmowę kwalifikacyjną. Dokumenty można składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Dębica lub przesłać pocztą. Szczegółowe informacje oraz wzory wymaganych dokumentów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej gminy.
źródło: UG Dębica


