Strona głowna » Dębica » Dębicki Uczniowski Klub Jeździecki na podium

Dębicki Uczniowski Klub Jeździecki na podium

Zawodniczka Dębickiego Uczniowskiego Klubu Jeździeckiego Wiktoria Zawora wzięła udział w zawodach skokowych Finał Zabajka Cup 2016. Startowała na koniu Grenada w konkursie 80 cm. Zarówno pierwszego i drugiego dnia Wiktoria z Grenadą wywalczyły pierwsze miejsce. W klasyfikacji generalnej zawodniczka uplasowała się na pierwszym miejscu, co dało jej zwycięstwo w zawodach.

Zawodnicy klubu odwiedzili Skansen w Kolbuszowej, gdzie wzięli udział w paradzie koni oraz zawodach w skokach przez przeszkody. Barbara Brzostowska i Nadia oraz Natalia Stukus i Apokalipsa wygrały konkurs sztafety. Natalia i Apokalipsa zajęły drugie miejsce w konkursie 80 cm, natomiast w konkursie potęgi skoku tej parze udało się  pokonać przeszkodę wysokości 120 cm, co dało jej również drugie miejsce.