Strona domowa » PODKARPACKIE » Z Rzeszowa polecą do Aten

Z Rzeszowa polecą do Aten

Siatka połączeń lotniska w Jasionce poszerzy się o bezpośrednie połączenie z kolejną europejską stolicą. Wiosną przyszłego roku linia Ryanair uruchomi regularne loty z Rzeszowa do Aten. Połączenie z Jasionki do stolicy Grecji wystartuje 16 maja 2018 r.i realizowane będzie raz w tygodniu w każdą środę.

– Grecja jest najpopularniejszym krajem na południu Europy odwiedzanym przez podróżnych korzystających z naszego lotniska – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. – W 2016 roku ten kierunek wybrało ponad 15 tysięcy pasażerów, a do końca września bieżącego roku ich liczba przekroczyła już 20 tysięcy.

Nowe połączenie do Aten, a także zapowiadany rozwój ruchu czarterowego w 2018 roku oznaczają jeszcze bardziej dynamiczny wzrost liczby obsłużonych pasażerów.

– Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić kolejne połączenie z Rzeszowa (po wcześniej ogłoszonej trasie do Burgas) – powiedziała Olga Pawłonka, Sales & Marketing  Menager CEE Ryanair. -Połączenie to jest częścią rozkładu lotów na lato 2018. Połączenie z Atenami jeszcze dziś znajdzie się w sprzedaży na stronie internetowej www.ryanair.com. Z okazji ogłoszenia nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży bilety od 106 zł na podróż od 10 maja do 14 czerwca 2018 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na www.ryanair.com do piątku 13 października do północy.

Oprócz nowo ogłoszonego połączenia  w ramach regularnych połączeń pasażerskich z lotniska „Rzeszów-Jasionka” można dotrzeć do Warszawy, Londynu i Monachium, Glasgow, Dublina, Manchesteru, Bristolu i East Midlands, oraz w sezonie letnim na Burgas i Korfu. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa i Ryanair.