Strona domowa » DĘBICA » Świąteczne warsztaty plastyczne

Świąteczne warsztaty plastyczne

Obok tradycyjnego już malowania bombek i ozdób świątecznych firma Tikkurila w bieżącym roku przygotowała dla uczestników warsztatów dodatkową atrakcję. Podczas najbliższych warsztatów 2 grudnia br. w centrum handlowym „Raj” na specjalnym stoisku będzie można własnoręcznie przygotowywać świąteczne kartki z życzeniami, a następnie od razu wysyłać je do bliskich.

– W ostatnich latach tradycyjne kartki świąteczne tracą na znaczeniu i coraz częściej zastępowane są przez wysyłane w pośpiechu emaile lub smsy z życzeniami – mówi Magdalena Olszewska szefowa public relations w firmie Tikkurila. – Chcemy przywrócić wartość życzeń „pisanych ręcznie” i wysyłanych pocztą. Na uczestników warsztatów będą czekać wszystkie niezbędne materiały, także koperty i znaczki, zaś przy stoisku Poczty Polskiej, która została partnerem tej edycji naszych warsztatów, będziemy od razu wrzucać listy do skrzynki.

Tegoroczne warsztaty świąteczne zainaugurowane zostaną 2 grudnia od godz. 10.00 do 18.00, a następnie będą kontynuowane w przedświąteczny weekend – 15 grudnia od godz. 15.00 do 19.00, 16 grudnia od godz. 10.00 do godz. 18.00 i 17 grudnia od godz. 10.00 do 18.00.