Strona domowa » GMINA DĘBICA » Rozbudują remizę w Nagawczynie

Rozbudują remizę w Nagawczynie

W Urzędzie Gminy Dębica 26 września 2017 r. podpisano  umowę na „Przebudowę i rozbudowę budynku o funkcji kultury wraz z remizą OSP w Nagawczynie”. Łączny koszt zadania to 962 628 zł. Wykonawcą w drodze po przetargowej została firma Tar – Bud.

Prace przewidują rozbudowę budynku o funkcji kultury wraz z remizą Ochotniczej Staży Pożarnej, budowę miejsc parkingowych, rozbiórkę istniejącej pompowni wody, budowę miejsca na pojemniki na odpadki stałe. Termin zakończenia robót zaplanowano na 31 września 2018 r.

Firma Usługowo Budowlana i Handlowa Tar-Bud Dominika Tarczynskiego powstała w 2001 r. i świadczy usługi w zakresie budownictwa ogólnego, dociepleń, ociepleń i elewacji. W przeciągu 16 lat działalności firma zdobyła ogromne doświadczenie stanowiące dziś fundament profesjonalnego działania.  ]Dziś jest wiarygodną, stabilną finansowo, dynamicznie rozwijająca się firmą branży budowlanej. Atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych robót. Firma znana jest w gminie Dębica z realizacji takich zadań jak przebudowa budynku przedszkola w Pustkowie – Osiedlu czy termomodernizacje budynków użyteczności publicznej.