Strona głowna » Dębica » Podzielili się punktami

Podzielili się punktami

W sobotnie popołudnie (26 stycznia 2019r.) na dębickim lodowisku spotkały się drużyny lokalnego UKH Dębica oraz PTH Koziołki Poznań. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy z Poznania zdobywając 2 bramki. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i kolejne 3 bramki zdobyli zawodnicy z Dębicy. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Niestety dwie kolejne tercje były pod dyktando zawodników z Poznania. Druga tercja przyniosła tylko jedną bramkę dla zawodników z Poznania, natomiast ostatnia tercja zakończyła się wynikiem 1:4. Ostateczny wynik: 4:7 (3:2, 0:1, 1:4), bramki dla UKH Dębica zdobyli: Zawiła(2), Burnat A., Kuczek.

Niedzielne spotkanie (27 stycznia br.) miało całkiem odmienne oblicze. Pierwszą bramkę dla UKH Dębica w 4 minucie i 26 sekundzie zdobył Maciej Gągol, a zdobyte prowadzenie na początku pierwszej tercji zostało dowiezione do końca spotkania. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 2:0 dla dębiczan. Druga tercja również była pod dyktando zawodników z Dębicy, którzy zdobyli kolejne 3 bramki, a gwizdek kończący drugą tercję pokazał na tablicy wyników 5:2. Ostatnia tercja zakończyła się jedną bramką przewagi dla poznanian. Końcowy wynik spotkania: 6:4 (2:0, 3:2, 1:2), bramki dla UKH Dębica zdobyli: Gągol (2), Bryk (2), Kopyściański, Zawiła.

źródło: UKH Dębica