Strona domowa » DĘBICA » Podwójne wyróżnienie dla Tikkurila

Podwójne wyróżnienie dla Tikkurila

Tikkurila została podwójnie doceniona w tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku. Otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2017 w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne” oraz wyróżnienie w grupie „Lakiery i impregnaty do drewna”. W rankingu nagradzane są marki cieszące się największą renomą i zaufaniem wykonawców.

– Pracując na co dzień z rozmaitymi markami budowlanymi wykonawcy mają szansę nieustannie sprawdzać, które z nich spełniają najwyższe wymagania i czy można je bez obaw rekomendować klientom – mówi Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila. – Wyróżnienie przyznane Tikkurila przez profesjonalistów jest dla nas bardzo ważne, świadczy bowiem o ich ogromnym zaufaniu w stosunku do marki, ale też o zadowoleniu z wysokiej jakości produktów .

Budowlana Marka Roku prezentuje preferencje wykonawców z branży budowlanej co do wiarygodnych i cenionych przez nich produktów. Na potrzeby rankingu wskazują oni najczęściej stosowane przez nich marki w danym roku, które wyróżniają się jakością na tle konkurencji, a także mają najlepszą relację ceny do jakości. W tegorocznej, XIII edycji rankingu, na podstawie badań przeprowadzonych przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku w pierwszym kwartale 2017 roku, uhonorowano marki z kilkudziesięciu kategorii.