Strona głowna » Dębica » Kolejne zwycięstwa UKH Dębica

Kolejne zwycięstwa UKH Dębica

Następne zwycięstwa na swoim koncie zanotowali seniorzy UKH Dębica, którzy na swoim lodowisku podejmowali drużynę SMS Toruń. Mecz, który się odbył 12 stycznia br. (sobota) obfitował w bramki, których łącznie padło 17. Poszczególne tercje kończyły się wynikami 3:2, 3:3, 3:3, co dało ostateczny wynik 9:8. Zdobywcami bramek byli: Bryk (3), Chorążyczewski, Zawiła, Burnat B., Gągol, Hadowski, Barszcz. Niedzielny rewanż (13 stycznia br.) przyniósł mniejszą liczbę bramek, a rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w dogrywce, gdzie bramkę na wagę zwycięstwa i 2 punktów w 31 sekundzie dogrywki zdobył niezawodny Bryk. Poszczególne tercje zakończyły się następującymi wynikami: 1:1, 5:4, 0:1, 1:0 d., co daje wynik: 7:6, a zdobywcami bramek byli: Gągol, Pelarczyk (2), Bryk (3) oraz Giełbaga D.

Ostatnie 6 meczy przyniosło UKH Dębica łącznie 15 punktów dając 6 miejsce w tabeli. Do końca rozgrywek pozostało 3 kolejki, gdzie dębiczanie rozegrają jeszcze dwa mecze na wyjeździe w Katowicach oraz Gdańsku oraz jeden mecz u siebie z PTH Koziołki Poznań. Jak dotąd jest to najlepszy sezon w wykonaniu dębickich seniorów, którzy rozgrywają 6 sezon w 1 lidze hokeja na lodzie.

(źródło: UKH Dębica)