Strona głowna » Gmina Dębica » Gmina druga w międzynarodowym turnieju

Gmina druga w międzynarodowym turnieju

Drugie miejsce zajęła reprezentacja gminy Dębica na IX Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej na Węgrzech. Zwycięzcą turnieju została drużyna Palics Serbia wygrywając wszystkie swoje spotkania.

Reprezentacja gminy Dębica od 23 do 25 stycznia br. brała udział w IX Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w mieście partnerskim Ujszasz z okazji 90 – lecia działalności klubu UVVSE. Turniej zorganizowano w kategorii wiekowej U-21. W turnieju udział wzięły reprezentacje: gminy Dębica – Polska, Palics – Serbia, UVVSE Ujszasz – Węgry, UVVSE II Ujszasz – Węgry. – Reprezentacja gminy po bardzo zaciętych pojedynkach w klasyfikacji końcowej zajęła drugie miejsce – informuje Krzysztof Lipczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Reprezentacja gminy Dębica wygrała mecze z obiema drużynami z Ujszasz a przegrała z Palics (UVVSE Ujszasz – gmina Dębica – 1:2, gmina Dębica – Palics – 3:8, UVVSE II Ujszasz – gmina Dębica – 2:3).