Strona głowna » Sport » Dziewczyny wróciły z brązem

Dziewczyny wróciły z brązem

Brązowy medal zdobyły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Szkoły Podstawowej w Korzeniowie w rozegranym Finale Wojewódzkim o puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego, który odbył się na obiektach sportowych w Stalowej Woli. W rywalizacji wzięło udział 33 drużyny z Podkarpacia.

Dziewczęta, Anna Gąsiorek, Aleksandra Grabiec i Agata Łapa w swoim pierwszym pojedynku odprawiły swoje rówieśniczki z UKS „Gwoździk” Gwoźnica Dolna 3:0, następnie w półfinale uległy faworyzowanym zawodniczkom z PKS Kolping Jarosław 0:3. W kolejnym meczu z UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 3 wygrały 3:0, a w meczu o 3 miejsce pokonały ponownie swoje rówieśniczki z Gwoźnicy 3:0. W kategorii żaczek tuż za podium uplasowała się drużyna dziewcząt Kinga Strączek, Magdalena Grabiec i Nikola Mądziel  oraz drużyna chłopców Oskar Augustyn i Szymon Popiołek. Na zdjęciu od lewej Anna Gąsiorek, Agata Łapa, Aleksandra Grabiec, trener Bernard Stec.